Stavební firma Brno

Zateplení domů

 

Zateplení domů

Zateplení domů je důležité z hlediska úspory peněz, zvýšení pohodlí, zabránění povětrnostním podmínkám zásah do nosných konstrukcí a další.

V české republice je v tomto směru nevyhovujících až 60% domů.

Správnou izolací dokážete ušetřit až 70 % energií na vytápění. K největšímu úniku tepla dochází vedením tepla přes obálku budovy – stěny, střechu, okna a vchodové dveře. Velkou část tepelných ztrát tvoří také větrání.

Stavební firma BEX s.r.o. sídlící v Brně, má se zateplováním dlouholeté zkušenosti a za pomoci nejmodernějších technologií (termovizní kamery, způsoby a materiály k zateplení) vám dokážeme „ušít“ tepelnou izolaci na míru.

 

 

Zelená úsporám

Cílem programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

Naše společnost je registrována a připravena pomoci vám získat dotaci v co nejvyšší míře. Tým odborníků z řad projektantů, architektů, ale i stavebníků vám pomůže s vypracováním projektu, dokumentace, realizací a řádné dodržení stavebních postupů.

Chceme aby vaše pohodlí, úsporu a náklady zaplatil v co nejvyšší možné míře Stát! :-)

Více o programu zelená úsporám a na co je možné žádat dotace naleznete ZDE.

 

 

Co je to termovizní kamera:

Termokamera – je speciální přístroj, který na principu infračerveného záření zaznamená na fotografii teplotní pole povrchu látek. lokalizuje zjevná i skrytá místa úniku tepla, která vznikají jak vlivem tepelného mostu, tak v důsledku nesprávného provedení spár a styků (tepelných vazeb).

 

Fotogalerie: Zateplení domů

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode


Ekonomické nízkoenergetické stavby Přístřešky webmaster tools Infratopení - infrapanely Schody Zateplení fasád Interiérové dveře Obklady, koupelny, dlažba kliky a kování Bazény, septiky Svítidla, osvětlení Kuchyně, podlahy Garážová vrata, vrata Tepelná čerpadla Projekty rodinných domů Odpadkové koše