Stavební firma Brno

Informace o nás

 

Stavební firma BEX působí na trhu od roku 1995. Díky letům zkušeností jsme schopni zaručit profesionální zastoupení v oblasti stavebnictví. Specializujeme se na půdní vestavby, nadstavby, stavbu a rekonstrukce rodinných domů. Veškeré stavební práce dodáváme na klíč.

Našimi moty jsou:

  • rychlost
  • kvalita
  • preciznost

Naši KLIENTI

Našimi klienty jsou lidé, kteří mají zájem o kvalitní stavební firmu provádějící všechny stavební práce od koupelnových jader, obkládání, zateplení, až po celkové rekonstrukce, výstavby domů či půdních vestaveb.

Všechny práce provádíme NA KLÍČ, což znamená komplexní řešení, kdy se investor může rovnou nastěhovat či používat již zrekonstruované místnosti.

Můžeme vám zaručit, že s naší firmou nebudete mít již žádné skryté náklady na stavbu, než ty, které jsou uvedené v projektové dokumentaci.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode


Ekonomické nízkoenergetické stavby Přístřešky webmaster tools Infratopení - infrapanely Schody Zateplení fasád Interiérové dveře Obklady, koupelny, dlažba kliky a kování Bazény, septiky Svítidla, osvětlení Kuchyně, podlahy Garážová vrata, vrata Tepelná čerpadla Projekty rodinných domů Odpadkové koše